Відгуки про компанію Интернет -магазин " Папуля"ТАТЬЯНА Ф.12.01.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaпродавець суперський, завжди швидко і надійно 🔥🔥🔥🔥🔥Коментар продавця15.01.2026Добрий день, щиро дякуємо за високу оцінку нашої праці, гарного дняСергій Л.12.01.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця15.01.2026Добрий день, щиро дякуємо за високу оцінку нашої праці, гарного дняРуслан Б.12.01.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця15.01.2026Добрий день, щиро дякуємо за високу оцінку нашої праці, гарного дняОльга П.12.01.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaРекомендую.Все чудовоКоментар продавця15.01.2026Добрий день, щиро дякуємо за високу оцінку нашої праці, гарного дняОлександр С.12.01.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця15.01.2026Добрий день, щиро дякуємо за високу оцінку нашої праці, гарного дняІгор Б.12.01.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaДякую за швидку відправку!Коментар продавця15.01.2026Добрий день, щиро дякуємо за високу оцінку нашої праці, гарного дняОлександр Л.12.01.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЧудовоКоментар продавця15.01.2026Добрий день, щиро дякуємо за високу оцінку нашої праці, гарного дняСтанислав К.12.01.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaШвидкість та якість обслуговування на вищому рівні рекомендую продавцяМирослава Ю.11.01.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaТрісс М.11.01.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaНа момент відгуку замовляла тільки двічі.Але все було прекрасно. Деякі знижки тут вельми "смачні" бувають. Рекомендую.
продавець суперський, завжди швидко і надійно 🔥🔥🔥🔥🔥
Добрий день, щиро дякуємо за високу оцінку нашої праці, гарного дня
Добрий день, щиро дякуємо за високу оцінку нашої праці, гарного дня
Добрий день, щиро дякуємо за високу оцінку нашої праці, гарного дня
Рекомендую.Все чудово
Добрий день, щиро дякуємо за високу оцінку нашої праці, гарного дня
Добрий день, щиро дякуємо за високу оцінку нашої праці, гарного дня
Дякую за швидку відправку!
Добрий день, щиро дякуємо за високу оцінку нашої праці, гарного дня
Чудово
Добрий день, щиро дякуємо за високу оцінку нашої праці, гарного дня
Швидкість та якість обслуговування на вищому рівні рекомендую продавця
На момент відгуку замовляла тільки двічі.
Але все було прекрасно.
Деякі знижки тут вельми "смачні" бувають.
Рекомендую.