Відгуки про компанію Интернет -магазин " Папуля"Алена Г.25.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЯ постійний клієнт. Раджу усім.Коментар продавця25.03.2026Добрий день, дякуємо за замовлення,плідну співпрацю і за високу оцінку нашої праці, гарного дняАнастасия Я.24.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСпасибоКоментар продавця25.03.2026Добрий день, дякуємо за замовлення і за високу оцінку нашої праці, гарного дняНаталія Ч.24.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця25.03.2026Добрий день, дякуємо за замовлення і за високу оцінку нашої праці, гарного дняНаталія Ч.24.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця25.03.2026Добрий день, дякуємо за замовлення і за високу оцінку нашої праці, гарного дняІрина А.24.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця25.03.2026Добрий день, дякуємо за замовлення і за високу оцінку нашої праці, гарного дняІнна Х.24.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВолодимир Д.24.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaДуже гарне обслуговування.Коментар продавця25.03.2026Добрий день, дякуємо за замовлення і за високу оцінку нашої праці, гарного дняНаталія Р.24.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця25.03.2026Добрий день, дякуємо за замовлення і за високу оцінку нашої праці, гарного дняСергій Р.24.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця25.03.2026Добрий день, дякуємо за замовлення і за високу оцінку нашої праці, гарного дняОксана Б.24.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця25.03.2026Добрий день, дякуємо за замовлення і за високу оцінку нашої праці, гарного дня
Я постійний клієнт. Раджу усім.
Добрий день, дякуємо за замовлення,плідну співпрацю і за високу оцінку нашої праці, гарного дня
Спасибо
Добрий день, дякуємо за замовлення і за високу оцінку нашої праці, гарного дня
Добрий день, дякуємо за замовлення і за високу оцінку нашої праці, гарного дня
Добрий день, дякуємо за замовлення і за високу оцінку нашої праці, гарного дня
Добрий день, дякуємо за замовлення і за високу оцінку нашої праці, гарного дня
Дуже гарне обслуговування.
Добрий день, дякуємо за замовлення і за високу оцінку нашої праці, гарного дня
Добрий день, дякуємо за замовлення і за високу оцінку нашої праці, гарного дня
Добрий день, дякуємо за замовлення і за високу оцінку нашої праці, гарного дня
Добрий день, дякуємо за замовлення і за високу оцінку нашої праці, гарного дня