
Бальзам-ополіскувач Pantene Pro-V Злиття з природою, 360 мл
- Немає в наявності
85,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 249 ₴
- +380 (97) 454-47-40
Подаруйте волоссю блиск і силу разом з бальзамом-ополіскувачем Pantene «Злиття з природою». Цей неймовірний продукт з легкістю наповнить виснажені волосся природною енергією і подарує нове життя волосся.
При розробці враховувалися кошти наукові досягнення технологів Pantene Pro-V. Бальзам містить цілюще масло і екстракт касії – натуральний компонент, що дозволяє відновити пошкоджену поверхню волосся від самих коренів до кінчиків. Завдяки тому, що фахівці компанії першими серед виробників косметичних товарів зуміли змінити поверхневий заряд полімеру касії, поживні речовини рослини тривалий час перебувають на локонах, надаючи зміцнювальний вплив.
Завдяки інноваційній формулі, збагаченій пантенолом, бальзам зволожує і живить волосся, абсолютно не обтяжуючи пасма. Результати на особу вже після декількох застосувань. Локони стають гладкими, слухняними, легко розчісується. При регулярному використанні ви забудете про проблеми сухості, лущення і свербіння шкіри.
Консистенція бальзаму-ополіскувача легка. Засіб швидко вбирається, легко змивається, тому ви забезпечите харчування і грунтовний догляд за шевелюрою, навіть коли поспішайте на побачення, прогулянку або з ранку на роботу
- Ціна: 85,50 ₴

